Огляд оригінальної приманки Shimano Macbeth 63


Я переглядав Shimano Macbeth 63 Original. Випробувати це було особливо весело, оскільки вона трохи більша за ті, які я зазвичай кидаю. І я ловив на ньому рибу від швидкої води до слабини, у мулі та чистоті, а також навколо каменів, лісу та інших укриттів. Ми поговоримо про деталі та про те, що робить його унікальним, і, звичайно, про тестування цієї високоякісної приманки.


ОСОБИСТИЙ ДОСВІД З МАКБЕТОМ 63


Кілька місяців тому я замовив пару таких у TackleWarehouse і з тих пір ловлю на них рибу. Під час першої поїздки я ловив плямистого окуня під дамбою на річці Чаттахучі. Глибина води була від 3 до 6 футів із твердим, як скеля, відносно чистим дном, на якому іноді траплялися валуни.


Вода була досить прозорою, тож я вибрав Clear Green Craw, який є фантомним кольором. Я зміг підтримувати досить хороший контакт з дном і швидко зловив 4-5 рибин. Більшість клювань відбувалася, коли приманка стикалася з високою точкою (або протирала її). Це надзвичайно плавуча приманка, тому щоразу, коли я зупиняв її, вона швидко піднімалася крізь товщу води. Робити це не обов’язково, щоб завдати удару восени. Але це було б непоганою ідеєю в холоднішій воді.


Я також використав колір Blueback Chartreuse, який я б вважав більш традиційним для квадратних дзьобів, — плями навколо дерева до каламутної води. Ця приманка має повільне і приємне коливання. Чим повільніше ви можете його намотати, тим повільніше коливання. Тож, ловлячи на дуже мілководді, я міг повзти по ньому й усе одно отримувати від нього хорошу віддачу, шліфуючи дно, що дало клювання або два під час моєї останньої риболовлі в середині січня, коли температура води становила 8 градусів.Великий, круглий корпус Макбета є причиною його надзвичайної плавучості, а також його повільного коливання. Хоча він не набагато більший за «звичайного» квадратного дзьоба (2,5 дюйма), він зухвало набагато пухкіший і помітно відрізняється від інших квадратних дзьобів.


Важливе значення має плавучість цієї приманки. Додаткова плавучість не тільки створює динамічну дію, коли приманка стикається з покриттям і спливає вгору, але також дуже корисна для запобігання та відновлення зачепів. Sqaurebills сумно відомі тим, що закопують свої купюри під щось і вішають трубку. Просто опустивши кінчик вудилища, ця приманка часто звільняється від будь-якого вузького місця, у яке вона вклинилася. Якщо це не спрацює, зазвичай спрацює приманка.Гачки на Макбет суцільні. Shimano вибрав високі частоти гарного розміру з круглим вигином, які пропонують достатній радіус підключення, щоб охопити площу цього більшого, ніж зазвичай, мілкого шатуна. Існує система фіксованої внутрішньої ваги, яка тримає приманку під час її руху. Окрім цього, це проста, але елегантна конструкція, як ви можете чітко побачити, дивлячись на приманку Clear Green Craw.


Ця приманка жодним чином не замінила всі інші в моїй коробці зі снастями, і вона не є справді чудовою універсальною приманкою. Але для рибалок на мілководді, які шукають щось трохи інше, щось, що викликатиме удари, коли риба знаходиться в трішки затишшя, я думаю, що це може бути гарним доповненням. Мені подобається його плавучість з цієї причини, і мені подобається, що він досить гарний у відключенні.


Різноманітні варіанти кольорів, які охоплюють весь спектр із 10 варіантів. За $10,99 це трохи дорожче, ніж деякі, і трохи доступніше, ніж інші. Це приманка, яка принаймні варта спроби, і я відчуваю, що менші версії 39 і 50 мені можуть сподобатися ще більше.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!