Виходить легка та доступна риболовна спінінгова котушка SHIMANO 24 EXSENCE BB!


«EXSENCE» — це бренд рибальських снастей від SHIMANO, орієнтований на ловлю на середню приманку, особливо на морського окуня. Цього року компанія SHIMANO повідомила про оновлення доступної котушки для спінінга Exsence – 24 EXSENCE BB! Давайте разом перевіримо, як він буде оновлюватися.


Корпус із вуглецевого матеріалу Ci4


Оскільки ця модель є доступною, початковою моделлю бренду EXSENCE, попередній корпус 20 EXSENCE BB був виготовлений із композитного матеріалу, який використовується для нижчих і дешевших продуктів, але 24 EXSENCE не… Матеріал корпусу тепер виготовлено з вуглецевого матеріалу Ci4 SHIMANO, що зменшило вагу на 15 г при 4000MXG. Сьогодні вудки для морського окуня важать трохи менше 200 г або навіть близько 200 г, тому це оновлення може бути схвалено користувачами. Не зовсім впевнений, але з їхньої презентації схоже, що тільки велика частина корпусу з опорою котушки зроблена Ci4, але кришка корпусу та ротор не згадуються.Мікромодуль Gear II


Дуже відома, але основна технологія котушок SHIMANO, 2-го віку Micromodule Gear II. Холодне кування HAGANE X Micromodule Gear II забезпечує шовковистість, надзвичайно гладку намотування, але міцність, як довели інші попередні моделі. Ця функція спорядження також дає вам додаткову чутливість, щоб вловлювати більше інформації з-під води, тому це хороше оновлення попередньої моделі.


Silent Drive


Оригінальна функція SHIMANO – Silent Drive також доступна для 24 EXSENCE BB. Ця функція призначена для перепроектування внутрішньої структури, максимального регулювання зазору кожної частини, що може значно зменшити шум від намотування, тому, з мого досвіду, котушки Silent Drive можуть бути набагато тихішими, плавнішими та чутливішими, ніж котушки без Silent Drive.


Rapid Fire Drag


Rapid Fire Drag дозволяє змінювати силу опору легким поворотом ручки, щоб ви могли швидко змінювати силу опору під час бою. Це для того, щоб легше контролювати рибу під час бою, але це, ймовірно, справа особистих уподобань. Якщо ви хочете швидше змінити силу опору, це може бути гарною функцією для вас, але одна дрібниця, якщо ви хочете трохи змінити силу опору, невелика кількість, ця серія EXSENCE може зробити це складніше.


24 EXSENCE BB проти 23 EXSENCE XR23 EXSENCE XR — це спінінгова котушка середнього класу бренду.


EXSENCE, який був оновленою моделлю попереднього EXSENCE Ci4. Це чиста серія MGL (стара: Quick Resonse), яка базується на темі – легка та швидка котушка, увінчана Vanquish, тому EXSENCE XR має MGL – Magnum Light Rotor від Ci4, звісно, корпус такий самий, тому вага набагато легша – 225 г для 4000MXG проти 265 г у 24 EXSENCE BB. Ridid Support Drag, який утримує основну передачу в котушці за допомогою шарикопідшипника, що робить обертання більш плавним, також було представлено. Звичайно, XR краще, ніж BB. Але ціна подвоєна..


24 EXSENCE BB проти 22 MIRAVELНе впевнений, що хтось хотів знати про це… але про всяк випадок! Чесно кажучи, це цікаве порівняння, оскільки корпус той самий Ci4, але ротор інший – 22 Miravel має ротор Ci4, проти 24 EXSENCE BB – можливий пластик (оскільки SHIMANO не згадує про матеріал ротора, ми підозрюємо, що вони скажуть якщо ротор також зроблений Ci4).


І тому Miravel трохи легший за новий EXSENCE BB – №4000 Miravel має 245 г. Незважаючи на те, що характеристики та внутрішня структура відрізняються, EXSENCE BB має перехресне коливання, а кулачок Miravel коливається. Зазвичай перехресна передача набагато плавніша та тихіша, ніж кулачкова в асортименті спінінгових котушок SHIMANO. Крім того, X-Protect, Micromodule Gear II, Long Stroke Spool і One-Piece Bail представлені для BB, тому EXSENCE BB виглядає набагато краще. Нарешті, ємність лінії намотування також відрізняється. Звичайні спінінгові котушки, такі як Miravel, мають звичайний розмір 3000 з PE#1.5 – 270 м і шпулю розміру 4000 з об’ємом PE1.5-320 м, але EXSENCE BB має лише середньо-дрібні шпулі, такі як 3000.


Специфікація та дата випуску


Як зазначено вище, це спеціальна лінійка спінінгових котушок, які мають лише C3000, 3000 та 4000 із середньомілкими шпулями, оскільки така ємність волосіні є достатньою для лову морського окуня. Дата випуску знову… ще не встановлена.. Але ви зможете побачити та помацати цю котушку на Рибальському фестивалі Yokohama 2024, який розпочнеться найближчої п’ятниці, тож якщо ви перебуваєте в Японії та маєте час відвідати, це буде чудово спробувати ці нові продукти.Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!